DRL OÜ on Eesti turul tegutsenud alates 2009 aastast. Kaheksa aasta jooksul oleme aidanud taastada andmeid nii suur ja väike ettevõtetel, eraklientidel kui ka avalikus sektoris tegutsevatel asutustel. Klientuurist umbes pool on Eesti arvutifirmad, kellel puudub vastav eritehnika keerulisemate tööde teostamiseks.

Olles spetsialiseerunud andmete taastamisele kõvaketastelt, RAIDi ketastelt, sülearvutitest ja personaalarvutitest, võime kindlalt öelda, et meie pakutav teenus on kvaliteetne ning kiire.

Meie eeliseks teiste samalaadset teenust pakkuvate ettevõtet ees on kaasaegsed ja professionaalsed eriseadmed ja tarkvara. Andmete taastamine toimub oma laboris kus on olemas puhasruum (tolmuvaba keskkond) mis on oluline, kuna ketaste avamisel ei tohi väiksematki tolmukübet seadmele sattuda, sest see võib veelgi rohkem kahju tekitada.

Mõistame, et andmete taastamine on väga personaalne ja ajatundlik tegevus, seega on meie põhimõtteks, et kogu diagnostika on tasuta -kui andmeid pole võimalik taastada siis teile arvet ei esitata.

Teie andmete taastamine on meie prioriteet.